HİZMETLERİMİZ

 • ortak-saglik-guvenlik-birimi - Merkezi Ankara, Şubesi İstanbul'da bulunan Ekipon OSGB Ç.S.G.B. tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

  Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

  Merkezi Ankara, Şubesi İstanbul'da bulunan Ekipon OSGB Ç.S.G.B. tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

 • tehlikeli-madde-guvenlik-danismanligi - Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Yönetmeliği kapsamında ADR hükümleri çerçevesinde danışmanlık yapmaktayız.

  Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

  Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Yönetmeliği kapsamında ADR hükümleri çerçevesinde danışmanlık yapmaktayız.

 • muhendislik-hizmetleri - Ekipon Mühendislik ekibi olarak hem iş sağlığı ve güvenliği açısından hem de çevre açısından ölçüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

  Mühendislik Hizmetleri

  Ekipon Mühendislik ekibi olarak hem iş sağlığı ve güvenliği açısından hem de çevre açısından ölçüm hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

 • laboratuvar-hizmetleri - Ekipon Tıbbi Laboratuvarlarında Biyokimyasal Kan Testleri,Solunum Fonksiyon Testleri, Akciğer Grafisi, Odyometri,Tam İdrar Tetkiki, Portör tahlilleri yapılmaktadır.

  Laboratuvar Hizmetleri

  Ekipon Tıbbi Laboratuvarlarında Biyokimyasal Kan Testleri,Solunum Fonksiyon Testleri, Akciğer Grafisi, Odyometri,Tam İdrar Tetkiki, Portör tahlilleri yapılmaktadır.